نماینده مرک،نمایندگی مرک،نماینده MERCK،نمایندگی MERCK،نماینده مرک آلمان در ایران،نمایندگی MERCK آلمان در ایران

شرکت مرک یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در دنیا می باشد.این شرکت با دارا بودن قدمت چهارصد ساله بخش بزرگی از بازارهای جهانی مواد شیمیایی را در اختیار دارد.

هدف شرکت مرک پیشرفت مداوم و بهینه شرکت ازنسلی به نسل بعد می باشد. این طرز فکری است که به آن اجازه داده تا تقریباً در طی ۳۵۰  سال گذشته رشد کند. رشد این شرکت از یک داروخانه خانوادگی کوچک  در سال ۱۶۶۸ میلادی به یک شرکت دارویی و شیمیایی چند میلیارد دلاری امروزه نتیجه تغییر سیزده نسل از دانشمندان داروسازی و شیمی است که با پیشبرد اکتشافات به بهبودکیفیت زندگی انسان ها در سراسر جهان کمک کرده اند.

شروع فعالیت مرک به سال ۱۶۶۸ میلادی که فردریش یاکوب مرک داروخانه انگل را در دارمشتات آلمان خریداری کرد بر میگردد.تبدیل مرك به یك شركت صنعتی در سال ۱۸۲۷ میلادی رقم خورد كه امانوئل مرك ، آلكالوئیدها را برای فروش به شیمیدان ها جداسازی کرد. طی این دوره محصولات اولترا پیور جدیدمرک  به بازار عرضه گردید و اولین تولیدات بیوتکنولوژی مرک نیز به بازار معرفی شد.

امروزه مرک یک شرکت جهانی داروسازی ، شیمیایی و علوم زیستی می باشد با تاریخچه ای که در سال ۱۶۶۸ میلادی آغاز و آینده پیشروی که به کمک حدود پنجاه هزار کارمند در ۶۶ کشور جهان شکل گرفته است.

شرکت کیمیانوآورآزما بعنوان یکی از نمایندگان رسمی این شرکت در ایران امیدوار است که بتواند خدمت رسانی مناسبی در زمینه فروش و توزیع این شرکت معظم در ایران داشته باشد.

 

 

بازگشت به بالا